Plovoucí podlaha Swiss Krono – Dub Latino D3486

Plovoucí podlahy Swiss Krono AURUM jsou podlahy pro náročné zákazníky, vytvořené pro potěšení smyslů a zdůraznění individuálního charakteru každého domu!

Každá deska má dřevěnou konstrukci, která splňuje očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. V nejnovějších kolekcích každý panel odkazuje na jinou vůni, chuť nebo vzhled, což dává podlaze jedinečný charakter. Ve speciální struktuře panelů byla očarována široká škála letmých emocí, které vytvářejí harmonickou kompozici. Při vytváření podlah Aurum se tým profesionálů postaral o každý malý detail. Spolupráce odborníků z celého světa v oblasti dřevěného designu, stylingu a zpracování dřeva vedla k vytvoření kolekcí, které vyhovují všem těm, kteří ocení vysoce kvalitní a přírodní design založený na jedinečných kresbách skutečného dřeva.

V podlaze může být ukrytá skutečná síla. Síla a ušlechtilosti, kterou zajišťuje nová 3D synchronní struktura podlah z kolekce SENSO . 10 mm prkna budou vynikající volbou pro často používané místnosti. O to více, že každý ze 6 originálních designů, inspirovaných tancem a smyslností, zaručuje jedinečnou atmosféru interiéru.

515  m2

Produkt skladem

Aktuálně rozloha (m2) 1.32
Celková cena 677 
Výrobce

Swiss Krono Aurum

Plocha v balení [m²]

1,316

Počet kusů v balení

6

Rozměr [mm]

1380×159

Tloušťka [mm]

10

Třída odolnosti

AC5

Povrchová vrstva

Laminát

Struktura

Synchronní 3D

Spoj

Bez lepení jako plovoucí podlaha

V-drážka

4stranná

Aplikace

Chodba, dětský pokoj, obývací pokoj, salón, ložnice

Voděodolnost

ne

Vhodné pro podlahové topení?

ANO

Záruka [v letech]

30