Plovoucí podlaha Metamorphose – Dub Cimarron AC5

Metamorphose By Parador je exkluzivní koncept vysoce kvalitních podlah. Moderní technologie, vynikající materiály a krásný design … za stejně atraktivní cenu. Vysoce ceněná a známá laminátová podlaha německého výrobce Metamorphose By Parador je produkt, který nabízí obrovské možnosti uspořádání.

VODĚODOLNOST  – moderní povrch zaručuje odolnost podlahy vůči vodě
ODOLNOST – díky odolným povrchům jsou extrémně odolné proti oděru a poškrábání. Díky vysoké odolnosti si podlaha udrží svůj krásný vzhled po dlouhou dobu.
ODOLNOST PROTI UV ZÁŘENÍ – podlaha je světlostálá, tj. Odolná proti UV záření. Nezmizí ani nezbarví, což vám umožní volně uspořádat nábytek.
SNADNÁ PÉČE – laminát je extrémně odolný vůči nečistotám a snadno se o něj stará. Čistění mírně navlhčeným hadříkem nebo vysávání zajišťuje hygienickou čistotu.
VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ – panely lze snadno instalovat se systémem podlahového vytápění. Nezapomeňte však zvolit správný podklad.
RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE – speciální montážní systém umožňuje snadné uspořádání podlahy. Nevyžaduje lepení na podklad a montážní práce nejsou spojeny s vysokým znečištěním místnosti.

668  m2

Produkt skladem

Aktuálně rozloha (m2) 2.18
Celková cena 1 455 
Výrobce

Metamorphose

Plocha v balení [m²]

2.179

Počet kusů v balení

9

Rozměr [mm]

1261×192

Tloušťka [mm]

8

Povrchová vrstva

Laminát

Struktura

Matné dřevo

Třída odolnosti

AC5

Užitná třída [zátěž]

32

Spoj

Bez lepení jako plovoucí podlaha

V-drážka

4stranná

Vhodné pro podlahové topení?

ANO

Aplikace

Obývací pokoj, ložnice, hala, studovna, kancelář

Voděodolnost

Ano