Plovoucí podlaha Egger – Mramor Levanto světlý EPL005

Laminátové podlahy Egger se vyznačují vysoce kvalitním zpracováním a funkčními vlastnostmi . Jsou odolné a snadno se udržují , jsou flexibilnírychle sestavitelné . To vše při zachování vynikajícího poměru ceny a kvality . Na každém kroku pocítíte kvalitu laminátové podlahy.

Kromě široké škály dekorů se laminátové podlahy Egger používají v obytných místnostech, asketických loftech, rustikálních jídelnách a hotelových pokojích. Laminátové desky jsou jedny z nejvíce populárních typů podlah, a také jedny z nejvíce univerzálních . S řadou autentických dekorů – od módních imitací masivního dřeva až po skandinávskou lehkost a stylovou eleganci, si můžete vybrat perfektně sladěnou podlahu pro každý pokoj a design interiéru.

Rozlučte se se studenými dlaždicemi. Vyberte si snadno instalovatelnou podlahu vyrobenou udržitelným způsobem. Laminátové podlahy s technologií Aqua + spolehlivě zadržují vodu . Díky základní voděodolné desce Aqua+ jsou ideální pro koupelny, kuchyně a chodby , stejně jako pro často čištěné komerční interiéry. Naše laminátové podlahy Aqua+ se snadno čistí, a to i pomocí parního čističe.

706  m2

Produkt skladem

Aktuálně rozloha (m2) 2.53
Celková cena 1 788 
Výrobce

Egger

Plocha v balení [m²]

2,5349

Počet kusů v balení

6

Rozměr [mm]

1292×327

Tloušťka [mm]

8

Povrchová vrstva

Laminát

Struktura

Minerální – nepravidelný, surový charakter

Třída odolnosti

AC4

Spoj

Bez lepení jako plovoucí podlaha

V-drážka

4stranná

Aplikace

Vstup a hala, ložnice, pracovna, dětský pokoj, obývací pokoj

Voděodolnost

ano

Vhodné pro podlahové topení?

ANO