STONE SHINE - ochranná impregnace 1L

Impregnace STONE SHINE je bílým voděodolným roztokem na bázi silikonů, který slouží k ochraně sádrových a betonových obkladů STEGU. Použitím impregnace ochráníte obklad před znečištěním a zachováte jeho stálý vzhled. Obkladům dodává diamantový efekt.

500 

K dispozici na objednávku

Předpokládaná lhůta dodání: 14 pracovních dnů
IMPREGNACE NA KAMENNÉ OBKLADY

Impregnace STONE CARE je bílým voděodolným roztokem na bázi silikonů, který slouží k ochraně kamenných obkladů STEGU. Použitím impregnace ochráníte obklad před znečištěním a zachováte jeho stálý vzhled.

POUŽITÍ:

Impregnaci aplikujeme za 7 – 14 dní po vytvrzení lepidla a vyschnutí obkladů. Podklad, který chceme impregnovat, musí být zbaven nečistot a prachu. Nanášíme štětcem či rozprašovačem, záleží však na struktuře daného obkladu. Nátěr musí být nanesen rovnoměrně ve dvou vrstvách. Druhá vrstva by měla být aplikována ihned na první nátěr, který by měl být ještě vlhký.

OBSAH BALENÍ:

Jedním balením při aplikování předepsaných dvou vrstev nátěrů lze naimpregnovat 1 – 5 m², záleží však na absorpční schopnosti impregnovaného materiálu a použité technice.

SKLADOVÁNÍ:

Impregnaci skladujte v suchu při teplotě 5 – 30 °C v původním obalu.

DOPORUČENÍ:

Vzhledem k různorodosti stavebních materiálů dostupných na trhu, musí být před impregnováním provedeny zkoušky za účelem vyloučení jakéhokoliv nepředvídatelného problému, který může nastat během impregnování materiálu.

Hmotnost

1 kg

Barva

bílá

Vydatnost

5 m²

Průměrná spotřeba

0,1 – 0,2 l/m²

Mrazuvzdornost

ano

Voděodolnost

ano

Doba vytvrzení

1 hodin