POWERELASTIK - disperzní lepidlo 5 KG

Bílé disperzní lepidlo v pastovité formě s vyššími parametry a prodlouženou dobou zavadnutí, třídy D2E pro lepení sádrových, betonových a kamenných obkladů STEGU. Mrazuvzdorné a voděodolné, pro vnitřní i vnější použití. Systémový produkt v montážním systému STEGU.

440 

K dispozici na objednávku

Předpokládaná lhůta dodání: 14 pracovních dnů

VLASTNOSTI:
POWERELASTIK – disperzní lepidlo ve formě silné pasty, tenké vrstvy (přibližně 2 – 3 mm), pružné,
s vysokou pevností lepení a univerzální použití uvnitř i venku. Lepidlo není vhodné pro použití s ​​vrstvou silnější než 4 mm. Nezbarví přírodní kámen. Mrazuvzdorný a vodotěsný.

POUŽITÍ:
Výrobek je určen k lepení dekorativního kamene, betonových a sádrových dlaždic, slínku, keramických obkladů a dlažeb. Podkladem mohou být betonové, cementové a
anhydritové podlahy , pórobeton, cihly, cementové a cementové vápno a sádrové omítky, sádrové a sádrovláknité desky, tuhé dřevotřískové desky a OSB.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Všechny podklady by měly být řádně vytvrzeny, mít dostatečnou nosnost, být čisté a suché, bez izolačních látek.
Nestabilní nátěry a nátěry s nedostatečnou přilnavostí musí být odstraněny. Betonové podklady musí být staré nejméně 6 měsíců, omítky a cementové potěry staré nejméně 4 týdny a anhydritové potěry staré nejméně 2 týdny. Anhydritové potěry je třeba brousit a vysát. Dřevotřískové desky a desky OSB je třeba brousit a důkladně vysát. Povrchy natřete příslušným základním nátěrem STEGU GRUNT.

PŘÍPRAVA
Po otevření kbelíku je lepidlo POWERELASTIK připraveno k použití. Důkladně promíchejte hmotu v nádobě.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Naneste lepidlo přímo na podklad nebo na dlaždici 4 mm zubovou stěrkou v úhlu 45 – 60 ° k podkladu / dlaždici. Přitlačujte dlaždici k podkladu při pohybu doleva a doprava, nahoru a
dolů, dokud nevyteče přebytečné lepidlo. Naneste lepidlo na celou plochu dlaždice / podkladu.

SKLADOVÁNÍ:
Skladovatelnost při teplotě nad + 5 ° C a ne vyšší než + 25 ° C v původně uzavřených nádobách: 12 měsíců od data výroby uvedeného na víku.

Hmotnost

5 kg

Barva

bílá

Vydatnost

2,5 m²

Průměrná spotřeba

2,5 m²

Teplota při práci

5 – 25 °C

Mrazuvzdornost

ano

Voděodolnost

ano

Doba tuhnutí

10 minut

Doba vytvrzení

5 hodin